Anna Czopik

Long story short: przyszłam z bólem pleców, plecy już mnie nie bolą, więc moja ocena to mocne 10/10.

Na Magdę trafiłam pytając wujka Google co zrobić, żeby pozbyć się bólu. Gdzieś na jej stronie internetowej pojawiło się sformułowanie „nawet jeśli nigdy nie trenowałeś” – no idealnie!, moja aktywność fizyczna ograniczała się do uczestnictwa w lekcjach wf-u i gimnastyce korekcyjnej (i skończyła się wraz z ukończeniem szkoły). Po latach nicnierobienia nie liczyłam na szybki efekt. I tu pierwsze zaskoczenie – już po kilku treningach ból pleców ustąpił całkowicie. Od samego początku widać, że te ćwiczenia mają sens – zwiększa się zakres ruchów, zaczynają pracować mięśnie, które dotąd leżały odłogiem i ogólnie lepiej funkcjonuje się na co dzień.

Drugie zaskoczenie – ćwiczenia proponowane przez Magdę można naprawdę polubić (sama siebie nie poznaję – do tej pory lubić to mogłam czekoladę i chipsy 😉 ). Każdy trening jest dokładnie przemyślany, zaplanowany, każde ćwiczenie dopasowane do moich aktualnych możliwości.

Podsumowując – Magda zdecydowanie zna się na tym co robi, ma potrzebną wiedzę i potrafi wykorzystać ją w praktyce. Jest osobą komunikatywną i potrafi słuchać, co bezpośrednio przekłada się na komfort i efektywność we współpracy z nią.

Ja polecam – rodzinie, znajomym i nieznajomym – może tylko kota i psa odeślę do kogoś innego 😉

Twój trener personalny

Mam na imię Magda. Cieszę się, że zagościłeś/zagościłaś na moim blogu. Jeśli po przeczytaniu artykułu pojawiły się w Twojej głowie jakieś pytania, gorąco zachęcam do zadania ich w komentarzu. Możesz również napisać do mnie wiadomość prywatną przez zakładkę kontakt. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości :) 

Czym zajmuję się oprócz prowadzenia bloga?
Trening indywidualny to moje zajęcie od 10 lat. Na co dzień działam w Katowicach. Wyspecjalizowałam się w treningu medycznym i rehabilitacji ruchowej.

Obszary mojego działania to:
Trening personalny, trening medyczny, czyli terapia ruchowa, rehabilitacja pourazowa, przed-oraz pooperacyjna, prewencja urazów, korekcja wad postawy, trening ukierunkowany na uśmierzenie bólu kręgosłupa, kolan, bioder, stawów skokowych, barków i innych stawów. 

Z kim trenuję? 
Pracuję z osobami dorosłymi, które chcą pozbyć się bólu, odzyskać komfort ruchu i życia, nawet jeśli straciły wiarę, że jest to możliwe.

Trening personalny i indywidualna terapia ruchem potrafi zaskoczyć niedowiarków swoimi efektami. Krok po kroku nauczysz się ze mną zdrowego ruchu i pracy z własnym ciałem. 

Prowadzę treningi personalne w Katowicach również dla osób, które przygodę z aktywnością zaczęły już jakiś czas temu. Trenujesz rekreacyjnie i zauważyłeś nawracającą kontuzję lub niepokoi Cię ból czy brak mobilności? 

Pomogę Ci odnaleźć najsłabsze ogniwa, by sprawnie przywrócić balans Twojemu ciału. Dzięki indywidualnym treningom staniesz się efektywniejszy w swoim sporcie. 

Trener personalny Katowice. 
Poszukujesz trenera personalnego lub trenera medycznego do rehabilitacji ruchowej? 
Oczekujesz skutecznej pomocy? 
Jako lokalizacja interesują Cię Katowice

Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj pierwszą wizytę kontakt.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.