Cześć!

Witam Cię na moim blogu!

Przyznam, że choć moja droga zawodowa jest stosunkowo długa, to przez te wszystkie lata skutecznie powstrzymywałam się od tworzenia treści. Po 10 latach jednak do mnie dotarło, że blog to całkiem przydatne narzędzie. No cóż…lepiej późno niż wcale. Niejednokrotnie na sali treningowej zadawaliście mi te same pytania. Nie zawsze było wtedy wystarczająco dużo czasu, by dany temat w pełni Wam przedstawić.

No to… tadaaam… jest i blog! Stworzyłam tą przestrzeń właśnie po to, by uzupełnić tą lukę. Chcę dać Wam to o co prosicie, ale w wersji premium.

Będziesz mógł/mogła odnaleźć tu najciekawsze treści dotyczące:

  • wad strukturalnych i postawy naszego ciała ze szczyptą wskazówek jak sobie z nimi radzić
  • zdrowych ćwiczeń, które możesz wykonać samodzielnie, nawet w domu
  • ciekawostek o Twoim ciele, którymi spróbuję Cię zaskoczyć
  • praktycznych porad, które pomogą Ci zdrowo ruszać się na co dzień i zapobiec urazom
  • radzenia sobie z codziennym napięciowym bólem w poszczególnych częściach ciała
  • ciekawych historii moich pacjentów, czyli trochę takie „zza kulis” pracy trenera.
  • … i tu zostawiam kropki, bo czas pokaże, co jeszcze przyjdzie mi do głowy. 🙂

Masz pytania? Zadaj je w komentarzu tu na blogu, lub napisz do mnie wiadomość! >> klik <<

Jeśli są tematy z dziedziny ruchu, o których chciałbyś dowiedzieć się więcej – daj znać!

Na pewno postaram się udzielić Ci odpowiedzi lub przekierować do mądrzejszych ode mnie. Może nawet stworzę kolejny blogowy wpis właśnie na ten temat. 🙂

Twój trener personalny

Mam na imię Magda. Cieszę się, że zagościłeś/zagościłaś na moim blogu. Jeśli po przeczytaniu artykułu pojawiły się w Twojej głowie jakieś pytania, gorąco zachęcam do zadania ich w komentarzu. Możesz również napisać do mnie wiadomość prywatną przez zakładkę kontakt. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości :) 

Czym zajmuję się oprócz prowadzenia bloga?
Trening indywidualny to moje zajęcie od 10 lat. Na co dzień działam w Katowicach. Wyspecjalizowałam się w treningu medycznym i rehabilitacji ruchowej.

Obszary mojego działania to:
Trening personalny, trening medyczny, czyli terapia ruchowa, rehabilitacja pourazowa, przed-oraz pooperacyjna, prewencja urazów, korekcja wad postawy, trening ukierunkowany na uśmierzenie bólu kręgosłupa, kolan, bioder, stawów skokowych, barków i innych stawów. 

Z kim trenuję? 
Pracuję z osobami dorosłymi, które chcą pozbyć się bólu, odzyskać komfort ruchu i życia, nawet jeśli straciły wiarę, że jest to możliwe.

Trening personalny i indywidualna terapia ruchem potrafi zaskoczyć niedowiarków swoimi efektami. Krok po kroku nauczysz się ze mną zdrowego ruchu i pracy z własnym ciałem. 

Prowadzę treningi personalne w Katowicach również dla osób, które przygodę z aktywnością zaczęły już jakiś czas temu. Trenujesz rekreacyjnie i zauważyłeś nawracającą kontuzję lub niepokoi Cię ból czy brak mobilności? 

Pomogę Ci odnaleźć najsłabsze ogniwa, by sprawnie przywrócić balans Twojemu ciału. Dzięki indywidualnym treningom staniesz się efektywniejszy w swoim sporcie. 

Trener personalny Katowice. 
Poszukujesz trenera personalnego lub trenera medycznego do rehabilitacji ruchowej? 
Oczekujesz skutecznej pomocy? 
Jako lokalizacja interesują Cię Katowice

Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj pierwszą wizytę kontakt.

Sprawdź inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.